Když se rozhodnete předělat králíkovi bydlení

27. ledna 2016 v 12:52 | © Budějovické tlapky |  Ušatý deník

...není to tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Za prvé - musíte počítat s tím, že vám budene bezpodmínečně asistovat. Tou asistencí rozumějte, že cokoli uděláte, pečlivě ihned prozkoumáme a s největší pravděpodobností ihned zlikvidujeme, zboříme či roztaháme. Musíte se tedy obrnět trpělivostí a připravit se na to, že některé věci budete dělat opakovaně. Jistě, je tu možnost, že nás zavřete, ale copak byste nám to mohli odepřít, když víte, že v našem malém živůtku, který téměř pro nikoho nic neznamená, existuje tak málo radostí a když víte, že tohle je jedna z nich? Myslím, že ne.

No a pak je tu to za druhé (musí být, jinak bych nepsal za prvé, že?). No a v tom je ten háček, protože to za druhé rozhoduje o tom, zda budete či nebudete úspěšní - když máte totiž celí ufunění a upocení konečně dílo hotovo, musí projít velkou zkouškou - naší králičí kolaudací. A věřte, že vaše city rozhodně šetřit nebudeme. Ihned vám dáme najevo, co se nám nelíbí, kde se nám to nelíbí a jak to chceme jinak. Většinou chceme vše úplně jinak. Ale nevěšte hlavu, jednou přijde den, kdy se na něčem shodneme. JEDNOU...MOŽNÁ. To je pozitivní ne?
Přikládám fotky z takové naší jedné předělávkové kolaudace.
"Jé hele jídlo!"

"Tak co tu máme dál?"

"Nooo pelíšek je zdá se na stejném místě, to mně bude moct mamka pořád v noci drbat za uchem. Je to dobrý."

"jéééé hele plyšák!!!!"

"Jéééé to seš ty??? Hoolka, ale pro příště - mohla by ses trochu umýt ne? Kde ses to válela, proboha! Ale tentokrát ti to odpustím...tak pojď..."
(poznámka pro čtenáře: plyšáka jsem omylem vyválel v zametených chlupech, co nalítaly pod křeslo)

"Ty kráááso! To je jízda! Panečku, to je oslavička!"

"Tady je ale výhled! To na ně můžu čumět v noci do postele a hypnotizovat je svým pohledem, aby se vzbudili..."

"No matko, ale ta tráva...ta musí pryč přece..."

"šel jsem prozkoumat i jiná zákoutí..."

"A bylo to fajn..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliška Eliška | E-mail | Web | 31. ledna 2016 v 20:26 | Reagovat

Jo jo, to známe také. Třeba při čištění klece, také tam vždycky mám malého asistenta a kontrolora. Scooby bydlí bez klece jen tak v bytě? To by se mi také líbilo, ale bohužel to nejde moc dobře zařídit. Aby náš Wigoušek něco neokousal nebo se neporanil, musí běhat pod dohledem. 8-)

2 budejovicke-tlapky budejovicke-tlapky | Web | 1. února 2016 v 11:28 | Reagovat

[1]: Jojo my ho máme na volno :-) Když jsme dělali rekonstrukci bytu, tak jsme to pro ušáka rovnou přizpůsobili, takže máme všechny kabely v lištách :-)Když jdeme do práce, tak je ale zavřený jen v ložnici a pejsci jsou na druhé straně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama