Treibball seminář 13.2.2016

7. března 2016 v 11:39 | © Budějovické tlapky |  Zúčastnili jsme se

Na tento seminář jsem čekala tak dlouho! A chtěla bych poděkovat Šárce, která po mém urputném bombardování dotazy seminář uspořádala :-)

Na semináři se sešly překvapivě jen samé kolie, což se moc často nevidí! Jaká byla tedy naše sestava?

1x kolie dlouhosrstá
2x kolie krátkosrstá
1x bearded kolie
1x Dafinka - kříženka NO a BOC - pejsek, který nám vše krásně ukazoval :-)

Seminář se konal v hale na výstavišti v Českých Budějovicích. Začátek byl stanoven na 9. hodinu ranní. Nejprve nám Lucka popovídala teoreticky o treibballu, poté následovala praktická ukázka pravidel na roztomilém modýlku - člověka znázorňovala figurka šmouly, pejska figurka pejska, míče hopíci a polystyrénové kuličky a branku domino :-D Bylo to úžasné!

Po teorii následovala část praktická, kde se prolínaly ukázky Dafinky, fenky která m již složené zkoušky z treibballu a našimi nácviky. Během semináře jsme se tak dozvěděli, co vše je pro začátek potřeba naučit a jakým způsobšem to učit. Také jsme si vyzkoušeli nějaké treibballové hry, kterých je nepřeberné množství...fantazii se meze nekladou!

Seminář byl u konce před třetí hodinou a byl plný tolika informací, že příjemně unavil jak nás lidi, tak pejsky. Všichni byli moc šikovní! Byl to úžasně strávený den s prima partou lidí a doufám, že se zase brzo setkáme :-)

Děkuji moc Lucce Zavoralové a její mamince za tento skvělý seminář, který mě osobně moc dal a nakopl mne do další práce!

Všechny fotky ze semináře najdete ZDE nebo v lepší kvalitě na Zoneramě

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 frisbeedogs frisbeedogs | E-mail | Web | 7. března 2016 v 21:37 | Reagovat

Treibball si chci alespoň jednou vyzkoušet. Tento sport tady zatím není tolik známý, jako jiné, ale určitě tu udělá stejnou ,,díru do svět" :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama